Dopoledne s hasiči

Na samotný závěr školního roku si pro žáky naší školy připravili místní hasiči námětové cvičení. Všechny děti bez rozdílu zaujaly nachystané praktické disciplíny – stříkání hadicí na kuželky (věřte, že pumpovat tak, aby stříkala voda, chce opravdu silné svaly 🙂 ), složení a smontování požární hadice, střelba ze vzduchovky a kuše. Být hasičem není jen tak – vyžaduje to rychlost, sílu, vytrvalost, zručnost i trpělivost. K atraktivitě dopoledne přispěla i prohlídky místní hasičské zbrojnice a hasičského auta. Dobrou náladu podpořilo i dobré pohoštění – místním dobrovolným hasičům srdečně děkujeme a bereme to jako odměnu za vysvědčení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ZŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.