Pasování předškoláků

Dne 23. června nastal ve školce slavnostní den a děti se moc těšily na odpoledne. Připravovaly se na pasování předškoláků na školáky. Vystoupila děvčata, která navštěvují kroužek „Tanečky“ a chlapci zacvičili na veselou písničku s kuželkami. Následoval krátký program, slavnostní pasování a předání krásných dárků. Pozvání přijali i pan učitel z 1. třídy, paní ředitelka a pan starosta. Příjemnou přátelskou atmosféru obohatilo výborné občerstvení. Podávaly se palačinky s ovocem, koláčky a ovocná domácí limonáda. Všichni si užili společné odpoledne a s úsměvem na tváři odcházeli domů. Tak: „Ahoj školko!“ A dětem přejeme šťastné vykročení na cestu školy!