Den dětí

Program pro děti připravili členové SDH Křetín a jako překvapení přijela posádka Policie z Letovic. Vše se odehrávalo za krásného počasí na hřišti Pod lipami. Děti si prohlédly policejní auto, jeho vybavení a prakticky si vyzkoušely některé činnosti, jako je foukání do trubičky testu na alkohol, prohlédly si zbraně a další pomůcky, poznávaly dopravní značky. Ke svačině si všichni dali opečený párek, čaj a malou sladkou odměnu za sportovní hry. Veškeré občerstvení darovali dětem hasiči. Děti si svůj svátek výborně užily. A ještě si odnesly domů policejní omalovánky a obrázky. Moc děkujeme za pěkné dopoledne.

Fotografie naleznete zde.