Letí bába na koštěti

V týdnu od 26. 4. jsme si jako motivaci vybrali čarodějnický rej. Děti doplňovaly pracovní listy, hrály si se slovy, tvořily zdrobněliny podle čarování a naučily se písničku s pohybem „Letí bába na koštěti.“ Na pokračování poslouchaly příběhy z knihy Malá čarodějnice. Všechny děti si vyrobily čarodějku z látek a spolupracovaly při výrobě vrchní Bludimíry, kterou jsme společně na zahradě spálili. Děti si zahrály hry, hledaly od ježibaby perníčky a předvedly let na koštěti. Nechyběly ani písničky, reprodukovaná hudba a zpěv s kytarou. Celé dopoledne krásně svítilo sluníčko a děti si rej užily.

Fotografie naleznete zde.