Menší žáci naší školy – prvňáci a třeťáci – se na školní výlet vydali do EKO centra EDEN v Bystřici nad Pernštejnem. Ve skanzenu Horácké vesnice si prohlédli starobylé chaloupky a hospodářská zvířata všeho druhu. Nakoukli do kovárny, truhlárny a sedlárny. Navštívili panské bydlení. Největší atrakcí byl ale nepochybně obrovský krtinec, kde se všichni pořádně vyřádili. (…. a vůbec nevadilo, že celé dopoledne pršelo….)