Dne 30. 4. se do naší mateřské školy slétli malí čarodějové a čarodějnice z širokého okolí, mezi nimi i sám Harry Potter se svou věhlasnou sovou. Zažili jsme pořádný čarodějnický rej plný tance a smíchu.
Po svačině jsme se přesunuli na školní zahradu, kde nás čekaly rozmanité úkoly. Po jejich splnění mohly být děti pasovány na velké čaroděje a čarodějnice a nechyběla ani sladká odměna.
Naštěstí přes víkend všechna kouzla pominula a v pondělí do školky přišly zase naše skvělé děti. Tak zase za rok se ve školce slétneme na košťatech!