Skip to main content

Vísecký ptáček – recitační soutěž menších škol

By 26. 3. 202428 března, 2024Foto z akcí ZŠ, ŠD

Žáci postupující ze školního kola se účastnili recitační soutěže, kterou 26. března pořádala základní škola na Vískách. Ve velké konkurenci ze sedmi okolních menších škol jsme byli nepochybně úspěšní. V kategorii první – pro žáčky 1. ročníku – se naše Adélka Švábová umístila na krásném třetím místě. V kategorii druhé – pro 2. a 3. ročník – s přehledem vyhrála Deniska Míčková a pro naši školu přivezla zlato. V kategorii nejstarší – pro 4. a 5. ročník se sice naši žáci neumístili na žádné oceněné pozici, ale jejich výkony byly výjimečně dobré. V další nečekané aktivitě, veršování na zadané téma se zadanými slovy, si Valerie Lžičařová a Daniel Bauer vedli skvěle. Všichni si tak zaslouží gratulaci a pochvalu za vynikající reprezentaci naší školy.