Skip to main content

Lyžování v ZŠ

By 31. 1. 20241 března, 2024Foto z akcí ZŠ, ŠD

Protože i naše malá škola se snaží nabízet žákům zajímavé aktivity, rozhodla paní ředitelka, že se žáci 5. ročníku (pokud bude zájem) mohou v rámci výuky tělesné výchovy zúčastnit výcviku lyžování. Zájem byl opravdu veliký – na akci se přihlásili všichni žáci. Takže už jsme jen čekali na vhodné sněhové podmínky.

Zadařilo se! V pátek 24.1 a ve středu 31.1. jsme s celou třídou vyrazili lyžovat do Olešnice. Některé děti stály na lyžích poprvé, jiné už nějaké drobné zkušenosti s tímto sportem měly. Všechny děti nás ale překvapily, protože je lyžování velmi bavilo a byly u nich vidět neuvěřitelné pokroky. Na konci druhého dne už většina žáků lyžovala na velkém svahu. Za svoji trpělivost a snahu byli žáci odměněni sladkostmi a lyžařským vysvědčením. Už se těšíme na další zimu!

    Romana Stránská