Skip to main content

Vánoční besídka – 5. ročník

By 20. 12. 202314 února, 2024Foto z akcí ZŠ, ŠD

Ve středu 20.12.2023 jsme si ve třídě udělali vánoční besídku. Bylo dohodnuto, že se děti budou učit jen první hodinu, a pak na ně bude čekat vánoční překvapení.

Aby mohly Vánoce začít, musely děti nejdříve vysvobodit vánočního skřítka. Plnily úkoly nejen z českého jazyka a matematiky, ale i různá logická cvičení a hádanky. Všem se podařilo skřítka zachránit, a tak mohly Vánoce začít.

V 9 hodin pro nás přijelo hasičské auto, které nás odvezlo do Letovic na Havírnu. Tam na nás čekaly obě bowlingové dráhy a lítý boj mezi děvčaty a chlapci mohl začít. Souboj skončil remízou, skoro. Chlapci nás porazili 😊. Nám to ale nevadilo. Po hře jsme si objednali pizzu a bezinkovou limonádu. Vítězství jsme zajedli a zapili a rozdali si vánoční dárečky.

O půl 12. jsme se pěšky vydali na autobusové nádraží a autobus nás odvezl zpět do školy, kde na nás čekal výborný oběd, kterým jsme vánoční besídku zakončili. Celý den byl zkrátka super!!!