Skip to main content

Stolístek z Linhartic

By 11. 10. 20234 ledna, 2024Foto z akcí MŠ

Zápis do mateřské školy 6. 5. – 7. 5. 2024

| Aktuality MŠ | No Comments
dokumenty ke stažení na webu nebo k vyzvednutí v MŠ Stanovení podmínek MŠ Křetín 2024 Kritéria přijetí MŠ Křetín 2024 Žádost MŠ Křetín 2024 v pdf. Žádost MŠ Křetín 2024 v…

Den otevřených dveří MŠ

| Aktuality MŠ | No Comments

Ovoce, zelenina a mléko do škol

| Projekty | No Comments
Školní projekt se skládá z programů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol, prostřednictvím kterých žákům do základních škol po celé České republice pravidelně a zdarma dodávají zdravé svačiny v podobě ovoce,…

ESS pro předškoláky

| Foto z akcí MŠ | No Comments
ESS pro předškoláky (skupinky)

Dne 11. 10. jsme přivítali na zahradě mateřské školy zástupkyni z ekologického centra Stolístek. Tentokrát byl program zaměřen na další ze čtyř živlů – „vzduch.“ Na návštěvu k nám přišli i žáci první třídy a společně si užili zábavné dopoledne.