Nový školní rok v MŠ

Milé děti, milí rodiče, vítáme vás po prázdninách a těšíme se, jak si to zase ve školce celý rok užijeme. Však je toho pro vás již mnoho přichystáno. Něco starého… něco nového… Zároveň vás prosíme, abyste věnovali trochu pozornosti následujícím řádkům.

Co přinese do školky každé dítě:

  • 150 korun na pitný režim na celý rok
  • 1 balíček vlhčených ubrousků
  • 1 balíček kuchyňských utěrek
  • 1 krabičku papírových kapesníků
  • 1 náčrtník
  • 1 skicák
  • 1 plochý štětec
  • 1 tyčinkové lepidlo

Tyto potřeby vybíráme v mateřské škole do konce září.

Zároveň vás všechny chceme požádat, abyste si denně četli nástěnky, kde budou vždy vyvěšeny všechny informace týkající se mateřské školy a práce v ní. Pokud budete mít nějaké osobní dotazy nebo připomínky jsme vám denně k dispozici od 7-15.30 hodin. Podrobnější informace podáváme v HOVOROVÝCH HODINÁCH každou středu od 15 hodin. Je to podrobné popovídání o vašich dětech a o řešení jejich problémů a je škoda této aktivity nevyužít.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.