Křetínský Všeználek

Soutěže málotřídních škol se v pátek 23. června zúčastnilo pět smíšených družstev starších žáků 1. stupně ze základních škol Deštná, Nýrov, Sulíkov, Vísky a pořádající Křetín. Téma letošního ročníku bylo velmi aktuální – dopravní výchova. Výbava jízdního kola – povinná i doporučená, znalost dopravních přepisů i první pomoci a další vědomosti, jakož i jízda zručnosti, jsou před začínajícími letními prázdninami velmi potřebné a užitečné. Všichni účastníci podali výborné výkony a o celkovém pořadí rozhodovaly pouze jednotky bodů. Vítěznému družstvu ze základní školy v Nýrově srdečně gratulujeme a doufáme, že i ostatní si společné dopoledne užili a těšili se z vyhraných cen. Přejeme všem hezké prázdniny, hlavně bez nehod!

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ZŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.