Halloween ve 4. ročníku

Ve čtvrtek 4. listopadu jsme měli „Halloweenskou výuku.“ Každý měl svůj halloweenský kostým. Ve třídě byly všude pověšené lampiony a v rohu v pavučině byl veliký pavouk. Dělali jsme různé halloweenské pracovní listy. Nakonec jsme všichni dostali od paní učitelky odměnu.

                                                           Pirátská hvězda

Ve čtvrtek 4. listopadu byl „Halooweenský den.“ Každý měl kostým a paní učitelka také. Dělali jsme různé úkoly ve skupinkách, pouštěli jsme si písničky a nakonec jsme vyráběli lucerničky z lahví. Moc jsme si to užili.

                                                           Tužtičky

4. listopadu proběhlo ve 4. třídě „ Halloweenské učení“. Ráno nepřišli do čtvrté třídy žáci, ale halloweenská strašidla. Po třídě se proháněli – duchové, upíři, čarodějky a nechyběl ani Ferda – pavouk. Třída byla vyzdobená v duchu halloweenské tradice – nechyběly lampiony s dýněmi, pavouky, kostlivci a duchy. V jedné pavučině bydlel obrovský pavouk. Plnili jsme různé strašidelné úkoly v pracovních listech, skládali halloweenské puzzle. Po velké přestávce jsme si z lahví vyrobili dýňové lucerničky.

Troufám si tvrdit, že jsme si letošní Halloween všichni užili a těšíme se na další projektový den.

                                                            Romana Stránská

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ZŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.