Informace pro rodiče – plavecký výcvik

Plavecký výcvik zahajujeme v pátek 7. 1. 2022

Jedná se o 20 plaveckých lekcí (10 x 2 hod.) ve 2., 3. a 4. ročníku. Budeme jezdit vždy v pátek. (Kromě pátku 4. února 2022 – pololetní prázdniny). Plavání ukončíme v březnu 2022.

Děti přijdou do školy na 7.55 h, odjezd ze Křetína 9:00 h (po první vyučovací hodině a svačince), předpokládaný návrat z Boskovic ve 12.00 hod. ( plavecký výcvik cca 9,45 – 11,15 h)  Bude následovat oběd a družina. Plavání je součástí výuky TV, a proto bude v tyto týdny pozměněn rozvrh vyučovacích hodin (podrobnosti v lednu).

Žáci budou mít s sebou plavky, ručník, sprchový gel, popřípadě přezůvky k bazénu a 10,- Kč na skříňku, pití.

Žáci, kteří v daný den neplavou, mohou odejít domů nebo zůstávají ve škole se zadanou prací v jiné třídě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.