Hurá, už jsme zase spolu!

Po delší pauze se 12. dubna opět sešly děti v mateřské škole. U nás to byli hlavně předškoláci, kteří si přišli do školky hrát, ale také upevňovat a rozšiřovat svoje dovednosti. Epidemiologická situace byla nepříznivá, přesto si naši předškoláci mohli vyzkoušet v rámci edukativně stimulačních skupin on-line výuku z domova. Průvodcem byl pan učitel z 1. třídy, kterého děti poznávaly při plnění různých úkolů, hádanek a procvičování na pracovních listech. Děkujeme dětem, rodičům a všem, kdo se na přípravě výuky předškoláků podílel. Určitě to byla cenná zkušenost. A ve školce opět pokračujeme ve vzdělávání tak, aby byly děti připraveny na vstup do 1. třídy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce MŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.