Tři králové

Po vánočních prázdninách děti s nadšením vyprávěly zážitky z domova, pochlubily se nejmilejším dárkem a prozradily, jak probíhala vánoční nadílka v jejich rodině. A potom jsme si povídali o Třech králích. Děti vyslechly jejich příběh, vyzkoušely si cestu formou překážkové dráhy, vytvořily obrázky králů, zahrály si pohybovou hru „Na krále,“ počítaly královské koruny a doplňovaly pracovní listy. Také řešily hádanku, kde ještě mohou vidět postavu krále? No přece v pohádkách. A stejně jako každý rok jsme se vypravili společně do kostela, kde si děti prohlédly vánoční výzdobu a betlém.

Video a fotografie naleznete zde.