Výlet do ZOO Brno

V úterý 29. 9. 2020 jsme se vydali na výlet do ZOO Brno. U naší mateřské školy nás nabral soukromý autobus, který nás dovezl i zpět. V ZOO na nás čekal výukový program STOPOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK s velice příjemnými instruktory. Hned ze začátku nás přivítali s papouškem Edou na rameni a děti ho mohly nakrmit. Část programu se uskutečnila vevnitř, kde děti poznávaly zvuky zvířat a prohlížely si různé artefakty jako kůže, lebky zvířat atd. Mohly si také pohladit živou fretku. I přes nepřízeň počasí se druhá polovina uskutečnila venku, kdy jsme procházeli spodní část ZOO. Děti pozorovaly prasata, medvědy, soby, losy, vlky, sovy, orly, tygry a spoustu dalších zvířat. Také k tomu dostaly odborný výklad, např. čím se zvířátko živí, kde žije volně v přírodě a jak se jmenuje tady v ZOO. Děti byly z výletu nadšené, tak jsme měli radost, že i přes nepříznivou situaci a počasí, se mohla tato akce uskutečnit.

Fotografie naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce MŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.