Aktuální informace pro rodiče dětí navštěvujících MŠ

  • Z důvodu pokračujícího nouzového stavu a prodloužení preventivních opatření (zejména omezení volného pohybu) na území ČR počítejte s uzavřením mateřské školy nejméně do Velikonoc (polovina dubna 2020). Dále vás budeme včas informovat.  Ošetřovné na děti je možné si vyzvednout u ředitelky školy (po telefonické domluvě). Mobil 736 484 626.

  • Zápis do 1. ročníku základní školy se uskuteční v plánovaném termínu – tedy v úterý  7. dubna 2020 – v budově ZŠ, ale bez přítomnosti dětí. Prosím všechny rodiče, aby se telefonicky domluvili na konkrétní hodině. Docílíme tak minimálního kontaktu osob.

  • Skupinky pro předškoláky s největší pravděpodobností již pokračovat nebudou, peníze za polovinu lekcí vám budou vráceny.

  • Zápis do mateřské školy pro školní rok 2020/2021 bude vyhlášen v květnu, všechny informace budou včas zveřejněny na webových stránkách školy a obce.

V případě dotazů se obracejte na ředitelku školy. Mgr. Petra Procházková, mobil 736 484 626

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.