Návštěva ZŠ

Ve středu 22. 1. 2020 jsme se vypravili na návštěvu do základní školy. Mladší děti si pohrály ve školní družině, kde objevily spoustu nových a zajímavých hraček a stavebnic. Na předškoláky čekala návštěva první třídy. Děti byly napjaté a plné očekávání, když poprvé zasedly do školních lavic, mezi školáky, které znají z mateřské školy. Paní učitelka se jim představila a vedla s dětmi rozhovor o tom, jak se těší do školy. Také si je vyzkoušela z vědomostí a dovedností, které by jako předškoláci měli umět a znát. Všechny děti říkaly básničky a zpívaly písničku. Nakonec pracovaly na pracovním listu, kde si procvičovaly geometrické tvary a barvy. Moc děkujeme za tuto možnost, děti měly opravdu velký zážitek.