Putování veverky Zrzečky

Ve středu 9. 10. 2019 proběhla odpolední akce s rodiči „PUTOVÁNÍ ZA TAJEMSTVÍM OŘÍŠKU VEVERKY ZRZEČKY“. Na děti v parku čekala stezka, kde pomáhaly veverce Zrzečce s přípravou na zimu. Čekalo je deset úkolů např. počítání oříšků, přiřazování listů ke stromům, poznávání zvířátek, oříškový slalom a spoustu dalších. Každý splněný úkol si děti poznačily ve své kartičce. Pokud splnily všechny úkoly, čekala na ně odměna od veverky – oříšková medaile. VELKÉ DÍKY PATŘÍ TAKÉ SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ KŘETÍN, kteří celou akci podpořili a zdarma dětem zajistili občerstvení. Zábavné odpoledne se, i za nepřízeň počasí, velice vydařilo.

Fotografie naleznete zde.