Výlet

V pondělí 6. 5. 2019 jsme se vydali na školní výlet do krás Moravského krasu. Autobus nás nabral před naší MŠ a mohlo se vyrazit. V autobuse na nás čekala MŠ Prostřední Poříčí, která jela s námi. Program jsme zahájili v Domě přírody s programem Putování za kapkou vody. Děti si vyslechly pohádku, prolezly umělou skálu, malovaly obrázek vodou, hrály různé hry a mnoho dalšího. Po skončení programu jsme se vydali navštívit Kateřinskou jeskyni i s paní průvodkyní. Hned na úvod nám pověděla pověst, která se váže k této jeskyni. Během prohlídky jeskyně nám ukázala spoustu zajímavých krápníků např. do tvaru sovy nebo čarodějnice. Dokonce i několikrát celou jeskyni zhasla a my se ocitli v úplné tmě. Děti poznaly jedno z míst, které není daleko, ale určitě stojí za to. Všichni jsme si to užívali.

Fotografie naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce MŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.