Veselé zoubky

1. března 2019 jsme se s dětmi 1. ročníku zapojili do dm preventivního programu Veselé zoubky. Povídali jsme si, jak zoubky fungují, rostou, mění se. Samozřejmě také i o tom,co je zubní kaz, jak vzniká i o tom, jak vzniku zubního kazu máme předcházet. Podívali jsme se na krátký film Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, probrali správné čištění zoubků a výběr zubního kartáčku i pravidelné návštěvy u zubního lékaře. Děti vypracovaly v pracovním sešitku různé úkoly a za odměnu dostaly dárek- preventivní balíček zaměřený na péči o dětský chrup, ze kterého měly radost. S programem byly děti spokojeny a líbil se jim. Děkujeme dm drogerii za tuto akci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ZŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.