KŘETÍNSKÝ TALENT

7. 6. 2017 se v naší škole uspořádal křetínský talent. Soutěžili : Z 1. třídy Kotoulková Leonka a Karolínka, ze 2. třídy Vránová Veronika s Markétou Malachovou, další z 3. třídy byli Kalivoda Jakub a Malach Ondřej. Ze 4. třídy Zelinka Vojta a Ješinová Nikol s Štěpánovou Adrianou. Z 5. třídy Leflerová Karolína s jednou druhačkou Monikou Bauerovou a Lucie Minářová.

Holky Kotoulkovy zpívaly Sofia, Vránová a Malachová Okolo Třeboně. Zelinka Okoř, Kalivoda a Malach Černá Vrána, Ješinová a Štěpánová Zlý Pes Potkal Zlého Psa, Leflerová a Bauerová Sestřenice, Minářová Horehronie. Na 3. místě byly Leflerová a Bauerová, na 2. místě byl Zelinka Vojtěch a na 1. místě byla Minářová Lucie. Měla jsem trému, ale vyhrála jsem. Musela jsem se koukat nad hlavy diváků, aby byla tréma menší. Byl to skvělý zážitek a jsem ráda, že jsem se dostala až na první místo

Lucie Minářová, 5. ročník

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce ZŠ s fotografiemi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.