Den dětí 1. 6. 2017

V rámci spolupráce s rodiči jsme využili ve školce nabídku ochotné maminky, paní Derflerové, která jako veterinární lékař vlastní koně a poníka. Ten se stal 1. 6. na dopoledne velkým kamarádem většiny dětí. Někteří si dokonce troufli i na poníkovi cválat. Na bezpečí dohlížela paní majitelka a vše kontrolovaly také její dvě děti z naší školky, Adélka a František. Děti ještě dostaly nanuky a u okna od jídelny měly občerstvovací stanici, protože za slunečného počasí bylo třeba doplňovat tekutiny.

Projížďky se dětem líbily, ale přišel čas oběda a museli jsme se rozloučit a také pěkně poděkovat. Snad se příští rok zase setkáme.

Lenka Benešová