Archiv autora: admin

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

4. ŠKOLNÍ TÝDEN (23. 9. – 27. 9. 2019)

• pondělí – vycházka na Prostřední Poříčí (3. ročník), nauka, kytara, klávesy, flétna
  • úterý – tance, sportovní hry
  • čtvrtek – Zdravá 5 – vzdělávací program zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy pro všechny ročníky (dopoledne), odpadá náboženství
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 4. ŠKOLNÍ TÝDEN (23. 9. – 27. 9. 2019)

ZÁŘÍ V MŠ

• 10. 9. OD 15:00 ÚVODNÍ SCHŮZKA S RODIČI
  • BESEDA S PANÍ ŘEHŮŘKOVOU – „JAK VÉST DĚTI K ZODPOVĚDNOSTI“
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ZÁŘÍ V MŠ

Výběr školného v MŠ

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběr školného v MŠ

ČERVEN 2019

Červen byl pro nás plný zábavy, protože jsme došli do „Komnaty sportu a her“. Oslavili jsme MDD stopovanou, na které jsme se vydali po stopách HOBITA BILBOA. Hledali jsme na mapě místa, která v létě s rodiči navštívíme, vyráběli chobotnice a motýly, s nimi jsme zdobili družinu. Většinu času jsme trávili v lese nebo na hřišti, kde jsme hráli různé hry a stavěli úkryty. Poslední týden jsme se rozloučili s páťáky a popřáli jim mnoho úspěchů na druhém stupni. A pak už HURÁ NA PRÁZDNINY.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ŠD s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČERVEN 2019

Školní výlet Na Veveří

Fotografie naleznete zde.

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní výlet Na Veveří

Den otců

Nejen maminky mají svůj svátek. I tatínkové takový den mají. Slavíme ho každý rok 16. června. A proto děti tatínkům vyrobily papírovou kravatu, jako dárek. O tatíncích jsme si také celý den vykládali.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den otců

Pohádková slavnost

Ve čtvrtek se na zahradě naší MŠ konala Pohádková slavnost. Děti předvedly krátké hudebně pohybové pásmo, které bylo na téma „Loučení s mateřskou školou“. Následně byly děti, které odchází do školy, královnou a princeznami opasovány na školáčky. Dostaly trička, šerpy, knihu, školní tašky plné překvapení. Teď už zbývá popřát dětem hodně úspěchů do školy.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohádková slavnost

Turnaj „Po stopách rytíře z Rumberka“

V pátek 7. 6. 2019 proběhl 2. ročník vědomostního a dovednostního turnaje pro malotřídní školy s názvem „Po stopách rytíře z Rumberka“, který uspořádala  ZŠ a MŠ Deštná. Turnaj proběhl v areálu školy a jejího okolí, na hřišti TJ Sokol Deštná, výletišti SDH Deštná a v dalších částech obce Deštná. Postupovalo se po osmi stanovištích k cíli – na místo, kde stával hrádek Rumberk. Klání se zúčastnila za každou školu jedna čtyřčlenná družina, složená z rytířů a rytířek. Celkem soutěžilo z osmi škol 32 žáků, ostatních 55 žáků si trasu vyzkoušelo projít během turnaje tak, aby nenarušovali soutěžení. Na rytířské klání dohlíželo 50 rozhodčích (učitelé, rodiče, bývalí žáci naší ZŠ a MŠ a přátelé naší školy).

Celý den byl ve znamení spolupráce čtyř generací. (Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Turnaj „Po stopách rytíře z Rumberka“

Divadlo Úsměv

Ve středu 5. 6. k nám opět přijelo divadélko Úsměv, které nám zahrálo pohádku Kouzelné slůvko. Děti pomáhaly Kubíčkovi, který všechna kouzelná slovíčka zapomněl, si vzpomenout. V divadélku si také zahrála jeho sestřička a jeho babička. Divadélko bylo plné písniček a zábavy. Děkujeme.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadlo Úsměv