Archiv autora: admin

Přijatí žáci do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2019/2020

Přijatí žáci do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2019/2020_

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přijatí žáci do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2019/2020

Zápis do ZŠ

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi, Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do ZŠ

Recitační soutěž

Dne 28. 3. 2019  byla recitační soutěž. Děti byly rozděleny na dvě kategorii – mladší (1. a 2. ročník) a starší (3. – 5. ročník). V porotě byla naše paní ředitelka, paní Kobylková, paní Minářová a paní Janků. Po recitování porota vyhlásila výsledky. (Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Recitační soutěž

Květinový den

Jaký je dnes den? KVĚTINOVÝ. S dětmi jsme navodili atmosféru, již předešlý den, kdy kreslily květiny a popisovaly jejich obrázky. V úterý 26. 3. jsme se pustili do setí a sázení květin. Předškoláci si všichni zasadili primulku – petrklíč. Oni i všichni ostatní si také zaseli obilí, které až vyroste, tak nám poslouží jako velikonoční dekorace, do které vyrobíme nějakou dekoraci. Děti činnost velice bavila.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Květinový den

Edukativně-stimulační skupiny pro předškoláky

Fotografie naleznete zde.

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi, Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Edukativně-stimulační skupiny pro předškoláky

Výuka plavání

Fotografie naleznete zde.

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výuka plavání

22. 3. 2019 – Světový den vody

V MŠ jsme si také připomněli, proč je pro nás voda tak důležitá a kde všude ji najdeme. Paní učitelka vedla s dětmi rozhovor na téma „VODA“ (Kde všude najdeme vodu? Jaký rozdíl je mezi potokem, řekou a přehradou?). Poté děti individuálně pracovaly na pracovních listech, které sloužily na rozvoj grafomotoriky a koordinace pohybu ruka a oko. Při pobytu venku nás čekalo přeskakování potoka (provaz a švihadlo) a hra na Dešťové kapičky (hledání kapek po zahradě, plnění úkolů). Během celého dne si děti opakovaly prstové cvičení Dešťové kapičky.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 22. 3. 2019 – Světový den vody

Divadlo Radost

Ve čtvrtek 21. března se všichni žáci zúčastnili divadelního představení v Divadle Radost v Brně. Měli možnost vidět komedii s utrženým sluchátkem MACH A ŠEBESTOVÁ. Žákům se představení velmi líbilo.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadlo Radost

Sluníčkový den

Jaký je dnes den? SLUNÍČKOVÝ. Ve středu 20. 3., kdy jsme vítali první jarní den, nás opravdu od samého rána hřálo sluníčko. My jsme byli na vítání jara připraveni. Na začátku týdne si děti vyrobily Morany z břízových proutků a sena. Ve středu jsme se tedy vydali na Prostřední Poříčí parkem k řece, kde si děti Morany hodily do řeky a jaro přivítaly jarními písničkami s použitím orffových nástrojů.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sluníčkový den

Zápis do MŠ

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do MŠ