Archiv autora: admin

Mimořádné opatření

Z důvodu uzavření školní jídelny bude mateřská škola uzavřena i v pondělí 26. 10. a v úterý 27. 10. Provoz by měl být zahájen v pondělí 2. listopadu 2020. Sledujte prosím webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mimořádné opatření

Kontrolní den – pátek 23. 10.

Připomínáme odevzdání vypracovaných úkolů v pátek 23. 10. Sešity v podepsané tašce prosíme doručit do ZŠ v době 7:00 – 17:00. Děkujeme za spolupráci.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kontrolní den – pátek 23. 10.

ÚKOLY

1. ROČNÍK (19.-23.10. 2020)

2. ROČNÍK (19.-23.10. 2020)

3. ROČNÍK (19.-23.10. 2020)

4. ROČNÍK_(19.-23.10. 2020)

5. ROČNÍK_(19.-23.10. 2020)

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚKOLY

Základní škola uzavřena

Na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 12. října 2020, o přijetí krizového opatření bude od středy 14.10. 2020 základní škola uzavřena.

• platnost opatření od 14. října do 1. listopadu 2020
  • od středy 14. října do pátku 23. října povinná distanční výuka
  • úkoly opět v záložce na webových stránkách (v pá 16.10.)
  • pátek 23.10. kontrolní den – možnost odevzdání 7:00 – 17:00
  • důraz na hlavní vyučovací předměty – ČJ, M, AJ
  • možnost on-line procvičování na Didakta.cz
  • podzimní prázdniny 26.10. – 30.10. (dobrovolné, zábavné úkoly)
  • školní družina uzavřena

mobil: 736 484 626, Mgr. Petra Procházková, ředitelka školy

Děkujeme za pochopení.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Základní škola uzavřena

Ošetřovné

Aktuálně platné podmínky nároku na ošetřovné

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ošetřovné

Křetínská pouť 2020

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Křetínská pouť 2020

Výlet do ZOO Brno

V úterý 29. 9. 2020 jsme se vydali na výlet do ZOO Brno. U naší mateřské školy nás nabral soukromý autobus, který nás dovezl i zpět. V ZOO na nás čekal výukový program STOPOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK s velice příjemnými instruktory. Hned ze začátku nás přivítali s papouškem Edou na rameni a děti ho mohly nakrmit. Část programu se uskutečnila vevnitř, kde děti poznávaly zvuky zvířat a prohlížely si různé artefakty jako kůže, lebky zvířat atd. Mohly si také pohladit živou fretku. I přes nepřízeň počasí se druhá polovina uskutečnila venku, kdy jsme procházeli spodní část ZOO. Děti pozorovaly prasata, medvědy, soby, losy, vlky, sovy, orly, tygry a spoustu dalších zvířat. Také k tomu dostaly odborný výklad, např. čím se zvířátko živí, kde žije volně v přírodě a jak se jmenuje tady v ZOO. Děti byly z výletu nadšené, tak jsme měli radost, že i přes nepříznivou situaci a počasí, se mohla tato akce uskutečnit.

Fotografie naleznete zde.

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet do ZOO Brno

ŘÍJEN v MŠ

• Předškolák (každé úterý)
  • Tanečky (každou středu)
  • Tvořilka 8. 10.
  • Projekt „Dráček papíráček“
  • Divadlo Úsměv 22. 10. – ZRUŠENO
  • Dýňové světýlko
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ŘÍJEN v MŠ

Aktuální informace v souvislosti s epidemií covid-19

• MŠ – děti v mateřské škole roušky nemusí nosit
  • ZŠ – žáci nosí roušku ve společných prostorách (chodba, jídelna)
  • ZŠ – žáci nemusí nosit roušku ve třídách
  • všichni ostatní (rodiče, pracovníci i návštěvy) při vstupu do MŠ i ZŠ musí nosit roušku

Budeme dodržovat pravidlo 3R: rouška-ruce-rozestup.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuální informace v souvislosti s epidemií covid-19

Školní družina – omluvný list

Omluvný list do školní družiny

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní družina – omluvný list