Archiv autora: admin

Radůstky

Dne 31. 1. k nám opět přijela dvojice Milan Hakl a Ludmila Lujková. Radůstky se tentokrát nesly v zimním duchu. Opět byly plné zpěvu a tance. Na děti čekaly jazykolamy, pohádky a zimní rozcvička. Celé radůstky doprovázel Milan Hakl hraním na klávesy, což se dětem velice líbilo. Moc děkujeme za veselou návštěvu.

(Pokračování textu…)
Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Radůstky

Návštěva ZŠ

V rámci spolupráce a seznamování dětí s prostředím školy jsme navštívili 29. ledna naše kamarády  – školáky. Mladší děti si pohrály v družině a předškoláci si vyzkoušeli, jak vypadá opravdové učení.

Na návštěvě se nám všem moc líbilo a děkujeme paní učitelce za milé přijetí.

(Pokračování textu…)
Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva ZŠ

Pastelka

Kroužek se uskutečnil 22. ledna dopoledne. Děti vyslechly příběh z knihy Zasněžené pohádky a na základě prožitku postupně vznikal zimní obrázek. Děti kreslily pastelkami, pozadí vytvořily pomocí barvy, lepidla a dětské krupičky.

(Pokračování textu…)
Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pastelka

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přerušení provozu MŠ od pondělí 11. 2. 2019 do pátku 15. 2. 2019 (jarní prázdniny)

Ředitelské volno

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ředitelské volno

Tvořilka

Dne 10. 1. 2019 proběhl poprvé v novém roce kroužek Tvořilka. S dětmi jsme se zaměřili na výzdobu jejich pokoje, a to konkrétně výrobu tužkovníku – housenky. Housenka se skládala z ruliček od toaletního papíru, které děti oblepovaly a zdobily barevným papírem. Nakonec housence, za pomocí paní učitelky, přilepily obličej a tykadla z drátků. Housenky byly veselé a dětem se moc povedly.

(Pokračování textu…)
Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tvořilka

25. týden (18. 2. – 22. 2. 2019) v ZŠ

• pondělí – výuka p. uč Hakla a Pečinky, AJ hrou pro 2. ročník
  • úterý – tance, sportovní hry
  • čtvrtek ŘEDITELSKÉ VOLNO
  • pátek – plavecký výcvik (2., 3. a 4. ročník)
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 25. týden (18. 2. – 22. 2. 2019) v ZŠ

Únor v MŠ

• 6. 2. Tvořilka 15 – 16,30hod
  • 6. 2. Divadlo Úsměv „Kubův bolavý zoubek“
  • 19.2. Skupinky pro předškoláky v MŠ v 15 hod
  • 20. 2. Karneval dopoledne v MŠ
  • 26. 2. Skupinky pro předškoláky v MŠ v 15 hod
  • „Duhový den“

Pastelka, předškolák, tanečky, logopedické chvilky

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Únor v MŠ

Výběr školného v MŠ

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběr školného v MŠ

Dárečkový den

Dnes je jaký den? DÁREČKOVÝ. Tento den jsme se pustili do výroby přání pro své rodiče, prarodiče a naše kamarády. Děti vysypávaly dřevěné zvonečky třpytkami. Celé zvonečky jsme dozdobili mašličkou a nalepili na přání, kde měl každý své věnování se jménem či podpisem. Tímto bychom chtěli všem ještě jednou popřát klidné a veselé Vánoce.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dárečkový den