Archiv autora: admin

Ředitelské volno – úterý 29. 9. 2020

• ZŠ – ředitelské volno
  • MŠ – projektový den ZOO Brno
  • Upozorňujeme, že v provozu nebude ani družina ani jídelna.
Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ředitelské volno – úterý 29. 9. 2020

4. školní týden (21. 9. – 25. 9. 2020)

• pondělí – Flétny, kytary ZUŠ
  • úterý –  Taneční oddělení ZUŠ
  • středa – Dramaťáček ZUŠ
  • čtvrtek –  Náboženství:
  1. skupina 12:40 – 13:10 3 žáci (4.+5.r.)
  2. skupina 13:10 – 13:40 5 žáků (1.+2.r.)
  3. skupina 13:40 – 14:10 6 žáků (3.r.)

Vybíráme peníze za pracovní sešity.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 4. školní týden (21. 9. – 25. 9. 2020)

Aktuální informace v souvislosti s epidemií covid-19

• MŠ – děti v mateřské škole roušky nemusí nosit
  • ZŠ – žáci nosí roušku ve společných prostorách (chodba, jídelna)
  • ZŠ – žáci nemusí nosit roušku ve třídách
  • všichni ostatní (rodiče, pracovníci i návštěvy) při vstupu do MŠ i ZŠ musí nosit roušku

Budeme dodržovat pravidlo 3R: rouška-ruce-rozestup.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuální informace v souvislosti s epidemií covid-19

Školní družina – omluvný list

Omluvný list do školní družiny

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní družina – omluvný list

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

1.září 2020 v 8 hodin proběhlo zahájení nového školního roku. Speciální pozornost byla samozřejmě věnována žáčkům prvního ročníku, kteří usedli do školních lavic úplně poprvé. Prvňáčkům, ale i ostatním školákům přejeme úspěšný start, radost a pohodu při školní práci. Hezký školní rok nám všem!

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

ZÁŘÍ v MŠ

VÍTÁME VŠECHNY DĚTI A RODIČE PO PRÁZDNINÁCH VE ŠKOLCE.

• Informativní schůzka pro rodiče – 3. 9. v 15:30 hod
  • Zájezd do ZOO Brno na výukový program – 29. 9. Organizace a podrobné informace budou upřesněny na nástěnce pro rodiče v MŠ.

10 dobrých rad, které usnadní vám i vašemu dítěti nástup do školky

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ZÁŘÍ v MŠ

Výběr školného v MŠ

Pro výběr školného stanovuji tyto termíny (vždy středa) v 7.00 – 8.15 hod.:

Rodiče, kteří spěchají do práce nebo kterým je předem známo, že se ve stanovený den do školky nedostaví, mohou kontaktovat účetní školy p. Minářovou na telefonu 605 446 187 a domluvit si náhradní termín. Případně se dostaví do kanceláře účetní v budově Základní školy ve dnech pondělí a středa v době od 8:00 do 14:00 hodin nebo v pátek v době od 8:00 do 12:00 hodin.

Platby:

• celodenní           250,-Kč

• snížená úhrada 125,-Kč

Pokud dítě není v MŠ přítomno ani jeden den v měsíci, poskytuje se sleva 50% ze základní částky úplaty. Dále jsou s účinností od 1.září 2020 z úplaty odečítány poměrné částky za dny, kdy MŠ nebyla v provozu v době hlavních prázdnin (červenec a srpen)  a v případě uzavření školy na základě rozhodnutí KHS nebo MZd.

Předškolní děti („včetně dětí po odkladu“) jsou od úplaty zcela osvobozeny ! „Vzdělávání v mateřské škole zřizované státem, krajem, obcí nebo svazkem obcí se dítěti poskytuje bezúplatně od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku.“

Vystavil: Libuše Minářová

Schválil: Mgr.Petra Procházková, ředitelka školy

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběr školného v MŠ

Slavnostní ukončení školního roku 2019/2020

V úterý 30. 6. 2020 proběhlo na prostranství před základní školou za zvuků státní hymny slavnostní ukončení školního roku. Této významné chvíle využili pan starosta Bořek Procházka a pan místostarosta Jan Halata, aby společně s ředitelkou školy, zaměstnanci a rodiči zároveň poděkovali paní učitelce Ludmile Kroupové za lásku a péči, kterou dlouhá léta věnovala žáčkům křetínské základní školy.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnostní ukončení školního roku 2019/2020

Školní pomůcky

Seznam školních pomůcek pro školní rok 2020/2021 naleznete v záložce Základní škola – Školní potřeby.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní pomůcky

Zahradní slavnost

Dne 25. 6. proběhlo na zahradě mateřské školy pasování předškoláků na školáky. Vystoupila děvčata z tanečního kroužku, budoucí školáci ukázali promenádu s aktovkami. Po slavnostním pasování následovalo opékání párků a volná zábava na nově zrekonstruované zahradě. Přejeme dětem úspěšný vstup do základní školy.

Videa:

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zahradní slavnost