Archiv autora: admin

Beseda pro rodiče

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Beseda pro rodiče

Prohlídka betlémů v křetínském kostele

Na Tři krále o krok dále – všichni jsme vkročili do nového roku 2020 s chutí a elánem. Abychom si prodloužili vánoční chvíle, navštívili jsme místní kostel a prohlédli si nejenom tradiční křetínský betlém s malým Ježíškem i se Třemi králi – Kašparem, Melicharem, Baltazarem a dalšími postavičkami, ale i zapůjčený netradiční betlém z Rozseče – celý háčkovaný.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prohlídka betlémů v křetínském kostele

Vánoční besídky

Svátečním chvílím v rodině předchází také hezky strávené poslední předvánoční dny našich žáčků ve třídách, ve školní družině i s celou školou. Společné setkání, přání a zpěv koled, hry s novými hračkami v družině i nadílka a hry ve třídách, adventní příběhy – to jsou poslední školní dny před Vánocemi.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční besídky

Druhá třída se připravuje na Vánoce

Jako každá maminka peče, vaří, uklízí a vůbec se stará, aby Vánoce mohly přijít, tak i my jsme přiložili ruku k dílu: napsat seznam, nakoupit, udělat těsto a upéct výborný moučník na vánoční besídku. Už se těšíme, až ochutnáme a užijeme si společně sváteční chvíle.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhá třída se připravuje na Vánoce

Vánoční přání v Inf

Vánoční přání vytvořené žáky 5. ročníku:

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční přání v Inf

Sportovní hry: bowlingové klání

V úterý 17. prosince si děti ze sportovních her užily bowlingové klání v Letovicích na Havírně. Někteří si  bowlingovou kouli potěžkali úplně poprvé. Energii si hráči doplňovali malým občerstvením a hlavně se všichni dobře pobavili.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovní hry: bowlingové klání

Vánoční nadílka

V pondělí 16. 12. přišel do mateřské školy Ježíšek. Nadělil dětem pod stromeček spoustu dárečků. Celé dopoledne panovala vánoční atmosféra – děti zpívaly koledy, rozbalovaly si dárečky a vyprávěly svoje zážitky a přání. Dostaly nové hračky, didaktické hry a knihy. V tomto týdnu nás také čekala vánoční obchůzka s přáníčkem a zpěv koled. S dětmi jsme si také připomněli zvyky a tradice např. pouštěním lodiček, krájením jablek a házením papučí. Přejeme všem VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční nadílka

Divadlo Úsměv

V úterý 10. 12. k nám přijelo divadélko Úsměv s předvánoční pohádkou DOPIS JEŽÍŠKOVI. Navštívila nás při této příležitosti také první třída. Děti pohádka zaujala a moc se jim líbila.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadlo Úsměv

Mikulášská nadílka

V pátek 6. prosince naši školu navštívil svatý Mikuláš. Sice s sebou přivedl i rozverné čerty, ale nakonec jim nedovolil, aby kohokoliv odnesli – sláva, početní stav žactva tedy nezměněn. Všichni se nakonec mohli těšit z nadílky od krásných andílků.

(Pokračování textu…)

Rubriky: Akce ZŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášská nadílka

Mikulášské Radůstky

Ve čtvrtek 5. 12. nás navštívil pan Mikuláš s andílkem. Celá návštěva byla spojena s MIKULÁŠSKÝMI RADSŮTKAMI, kde na děti opět čekala pohádka, rozcvička, spoustu písniček a básniček, hádanky, jazykolamy a spoustu dalších zábavných aktivit. Na konci Mikuláš naděloval dětem balíčky. Moc děkujeme manželům Milanovi Haklovi a Ludmile Lujkové za spolupráci. Čerty jsme nechali za dveřmi.

Fotografie naleznete zde.

 

Rubriky: Akce MŠ s fotografiemi | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášské Radůstky